W ramach kooperacji nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie wdrażania i produkcji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Oferujemy kompleksową usługę rozpoczynając od pomocy w fazie powstawania pomysłu i projektu, poprzez projektowanie formy i jej wykonanie a skończywszy na produkcji detali i ich montażu, znakowaniu oraz spedycji.

Nasze zaplecze techniczne stanowią nowoczesne maszyny sterowane komputerowo oraz wysokiej klasy sprzęt taki jak: dozowniki barwników, termostaty form wtryskowych, manipulatory do odbioru detali itp. Zaplecze techniczne jest na bieżąco unowocześniane aby naszym klientom zapewnić najwyższy poziom usług.

Cały proces produkcji podlega nadzorowi systemu zapewniania jakości a produkcja wyrobów o szczególnych wymogach czystości przebiega w strefach kontrolowanych w tym także „clean room”

W zakresie kooperacji współpracujemy z renomowanymi firmami z branży medycznej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Zdobienie wyrobów:

Nasza firma wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców uruchomiła nowocześnie wyposażony dział zdobienia metodą tampodruku i sitodruku.

W związku z tym możemy zaoferować naszym klientom usługi zdobienia wyrobów przez nas produkowanych lub wyrobów dostarczonych przez innych. Oferujemy nadruk wielokolorowy zawierający dowolny tekst i znaki graficzne. Nadruki mogą być wykonywane zarówno na przedmiotach płaskich jak i okrągłych.

Oferujemy kompleksową usługę począwszy od projektowania wzoru nadruku, poprzez wykonanie klisz, matryc i sit a skończywszy na nadruku i odpowiednim sposobie pakowania i dostawy.

 

Przykładowe detale wykonywane dla naszych klientów w ramach kooperacji

kooperacja

Nowości

Osobisty pojemnik do zużytych igieł SANBOX - NOWOŚĆ!